Pole dance studio Destiny bylo otevřeno v roce 2011 jako jedno z prvních tanečních studií, které se specializovaly na pole dance.

Jsme malé útulné studio na Andělu, které je hodně rodinné. Vrátily jsme se k původním hodnotám, se kterými jsme před sedmi lety studio otevíraly a základem pro nás je, aby nás pole dance a tanec obecně bavil. V ten moment si můžeme být jisté, že do toho dáme nejen maximum, ale i srdce a podle toho také lekce vypadají.

Vyučujeme nejen pole dance, ale i chair dance, exotic, lyrical, contemporary, flexi. Snažíme se o komplexní nabídku, aby naše kurzistky měly možnost zdokonalovat se ve více směrech a nic je neomezovalo.

Studio jsme si zrekonstruovali svépomocí sami. Nechali jsme tam litry potu, určitě i pár kil a hlavně celý nervy.

Snad se vám u nás bude líbit. Jste srdečně vítáni!

Anděl sál 1
– 8 lakovaných tyčí (statika / spin)
– výška stropů 3.8 m
– zrcadlová stěna
– podložky
– dopadové matrace
– bloky na protahování
– strečovací gumy
– plovoucí podlaha

Rezervovat lekce

Nikdy jsem neměla vztah k pohybu a cvičila jsem jen z donucení a s krajním odporem, což se začalo dost promítat do toho, jak jsem vypadala. Jako novoroční předsevzetí do roku 2016 jsem si dala, že začnu s pohybem a najdu takový sport, který by mě aspoň chvíli bavil.
Upřímně, na první lekci pole dance jsem se objevila se skepsí a obavami, jestli to celé nebude jeden velký omyl.
Rozhodně jsem nečekala, že tam potkám skvělou partu holek, ze kterých se stanou mé kamarádky a se kterýma si pokaždé užijeme fakt spoustu srandy, že tam budou perfektní a profesionální lektorky, které budou umět skvěle učit a motivovat ke zlepšením, a že se tam naučím překonávat samu sebe – svoje limity a strachy. A také, že ve výsledku opravdu najdu sport, ve kterém se cítím přirozeně, žensky, a že ho budu chtít dělat v jakoukoli volnou chvíli, abych se mohla posouvat dál 🙂

Lucy M.

kurzistka

Máte dotaz či váháte? Napište nám!

7 + 7 =