+420 776111500 info@destinypoledance.cz

Značka Pole dance studia Destiny sahá do roku 2011, kdy jsme otevřeli první pobočku ve Vršovicích. Následovala studia v Karlíně, na Andělu a v Brandýse. Za dobu absolutního boomu a rozkvětu studia považujeme roky 2014 a 2015, kdy byl o pole dance také největší zájem. Některé spolupráce se však z lidského hlediska nevydařily a cesty se rozešly. V Praze se mimo jiné zvyšoval počet jiných studií, bývalé kurzistky (některé začínaly právě u nás) si otevíraly vlastní studia, aby si splnily svůj sen a v Praze, jak to tak říct, začalo být poněkud těsno. Nároky kurzistek se zvyšovaly, obecně na prostory, výšky stropu, zázemí, druh tyčí, aj. Nakonec jsme si ponechali jen jedno studio na Andělu, které fungovalo až do pandemie covidu. Ta nás přiměla se zamyslet nad další budoucností studia a nad tím, jak to vůbec chceme dělat, aby nás to stále naplňovalo a bavilo.

Rozhodli jsme se, že nebudeme navazovat, nýbrž že začneme budovat úplně od nuly vše znovu. 

V září 2020 jsme proto po první vlně otevřeli nové studio v Unhošti, která je od Prahy autem opravdu blízko. Po dálnici směr Karlovy Vary / Kladno je to pohodlné a rychlé. Parkování u studia je možné a je samozřejmě zdarma. Ke studiu též jezdí přímé autobusové spojení ze Zličína (á hodina, cesta trvá 27 min a vystoupíte přímo před studiem) nebo s přestupem v Unhošti na náměstí.

Studio v Unhošti je v počátcích a máme s ním velké plány, byť je značně zpozdila druhá vlna pandemie, díky které bylo studio zavřeno 7 dlouhých měsíců.

Ve studiu najdete velké foyer s krbovými kamny a příjemným interiérem inspirovaným první republikou, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem a wc. Velký balkón, kde plánujeme vytvořit příjemné posezení. Dále pak šatnu s posezením a sál s 5 tyčemi o výšce 3m.

Do budoucna máme v plánu studio rozšířit na 2 taneční sály pro pole dance a 1 další na ostatní pohybové lekce (jóga, wheel jóga, cvičení pro těhotné, kruhový trénink atd.). Budeme rádi, když nás svou návštěvou podpoříte a věříme, že se vám u nás bude líbit.

Těšíme se na vás!

Nikdy jsem neměla vztah k pohybu a cvičila jsem jen z donucení a s krajním odporem, což se začalo dost promítat do toho, jak jsem vypadala. Jako novoroční předsevzetí do roku 2016 jsem si dala, že začnu s pohybem a najdu takový sport, který by mě aspoň chvíli bavil.
Upřímně, na první lekci pole dance jsem se objevila se skepsí a obavami, jestli to celé nebude jeden velký omyl.
Rozhodně jsem nečekala, že tam potkám skvělou partu holek, ze kterých se stanou mé kamarádky a se kterýma si pokaždé užijeme fakt spoustu srandy, že tam budou perfektní a profesionální lektorky, které budou umět skvěle učit a motivovat ke zlepšením, a že se tam naučím překonávat samu sebe – svoje limity a strachy. A také, že ve výsledku opravdu najdu sport, ve kterém se cítím přirozeně, žensky, a že ho budu chtít dělat v jakoukoli volnou chvíli, abych se mohla posouvat dál 🙂

Lucy M.

kurzistka