+420 776111500 info@destinypoledance.cz
Značka Pole dance studia Destiny sahá do roku 2011, kdy jsme otevřeli první pobočku ve Vršovicích. Následovala studia v Karlíně, na Andělu a v Brandýse. Za dobu absolutního boomu a rozkvětu studia považujeme roky 2014 a 2015, kdy byl o pole dance také největší zájem. Některé spolupráce se však z lidského hlediska nevydařily a cesty se rozešly. V Praze se mimo jiné zvyšoval počet jiných studií, bývalé kurzistky (některé začínaly právě u nás) si otevíraly vlastní studia, aby si splnily svůj sen a v Praze, jak to tak říct, začalo být poněkud těsno. Nároky kurzistek se zvyšovaly, obecně na prostory, výšky stropu, zázemí, druh tyčí, aj. Nakonec jsme si ponechali jen jedno studio na Andělu, které fungovalo až do letošní “korona” krize. Ta nás přiměla se zamyslet nad další budoucností studia. Rozhodli jsme se, že nebudeme navazovat, nýbrž že začneme budovat úplně od nuly vše znovu. 

Momentálně se řeší nové prostory. Jestli hledáte místo, které bude mít nejen atmosféru, ale i duši, přijeďte, jakmile otevřeme. Bude to stát za to.

Brzy se setkáme na nové adrese!

Nikdy jsem neměla vztah k pohybu a cvičila jsem jen z donucení a s krajním odporem, což se začalo dost promítat do toho, jak jsem vypadala. Jako novoroční předsevzetí do roku 2016 jsem si dala, že začnu s pohybem a najdu takový sport, který by mě aspoň chvíli bavil.
Upřímně, na první lekci pole dance jsem se objevila se skepsí a obavami, jestli to celé nebude jeden velký omyl.
Rozhodně jsem nečekala, že tam potkám skvělou partu holek, ze kterých se stanou mé kamarádky a se kterýma si pokaždé užijeme fakt spoustu srandy, že tam budou perfektní a profesionální lektorky, které budou umět skvěle učit a motivovat ke zlepšením, a že se tam naučím překonávat samu sebe – svoje limity a strachy. A také, že ve výsledku opravdu najdu sport, ve kterém se cítím přirozeně, žensky, a že ho budu chtít dělat v jakoukoli volnou chvíli, abych se mohla posouvat dál 🙂 Lucy M.

kurzistka