Naše kurzistky a lektorky maximálně podporujeme v plnění vlastních snů a dosahování cílů. Pomáháme jim s tréninky, ale také jim vymýšlíme choreografie a naplno se věnujeme soutěžní přípravě. Soutěžní přípravu poskytujeme v rámci SOUKROMÝCH LEKCÍ.

Zároveň je možná i jednorázová konzultace či pomoc.

V případě zájmu o soutěžní přípravu nás kontaktujte na emailu info@destinypoledance.cz nebo na našem facebooku.

Na fotografii lektorka Tereza s herečkou Danielou Choděrovou, která v roce 2016 pod Tereziným vedením vyhrála obě česká mistrovství v pole sport, následně skončila na fantastickém 6. místě na světovém šampionátu v Londýně. 

Naše další úspěchy najdete níže. Jedná se o výběr za poslední dobu.

Tereza Seidlová - 1. místo POLE & ME 2018

Majitelka studia Tereza vyhrála nejlepší českou soutěž Pole & Me. Tereza chtěla odtančit to, co většina z nás prožívá / prožila a jejím cílem bylo, aby se v některé z lásek našel každý jeden divák. Koncept této choreografie (pět různých skladeb, pět různých kostýmů a témat během jedné choreografie) byl riskantní a velice originální nápad.

Laďka Mašatová - 3. místo POLE SPORT 2018

Naše lektorka Laďka M. se umístila na nádherném 3. místě v kategorii Masters 40+ na Mistrovství České republiky. Díky tomu se také kvalifikovala na Mistrovství světa, které se koná letos v listopadu na Floridě. Držíme pěsti!

Eliška & Jana - 4. místo POLE SPORT 2018

Jako jediné náctileté amatérky v kategorii s dospělou elitou bojovaly naše kurzistky Eliška a Janča o bednu a utekla jim o vlásek. Málem to byl bronz! Neuvěřitelný úspěch v takové konkurenci! Porazily mimo jiné i lektorky či pole dancerky, které se tomu věnují naplno na profi úrovni. Gratulujeme!

Eva R. - Nejlepší umělecký dojem POLE SPORT 2018

Naše kurzistka Eva udělala obrovský pokrok a ve velké konkurenci obsadila krásné 5. místo a získala ocenění za Nejlepší umělecký dojem v kategorii Masters 40+. Eva se připravuje na soutěže na soukromých lekcích.

 

Eva Rudolfová - 4. místo POLE ART 2017

S originálním tématem “Sestra v akci” vybojovala naše kurzistka Eva v kategorii Masters 40+ skvělé 4. místo na loňském POLE ART. Byla to teprve její druhá soutěž, takže klobouk dolů. Pole art je soutěž zaměřená zejména na ztvárnění zajímavého tématu a to se Evě rozhodně povedlo.

 

 

Laďka Mašatová - 2. místo POLE SPORT 2017

Lektorka Laďka vybojovala fantastické druhé místo na Mistrovství ČR. Tím se mimo jiné kvalifikovala na mistrovství světa, které se konalo ve Vaduzu (Lichtenštejnsko) v prosinci 2017, kde se probojovala do finále. Choreografie byla inspirována filmem MAD MAX.