Změny ve studiu

DKK_2573

Milé destiňačky!

*** Přinášíme vám důležité a zásadní informace ***

Po dlouhé úvaze jsme se rozhodly, že od nového roku už nebudeme dále působit ve studiu v Karlíně. Přestože jsme do prostor za 6 let investovaly nejen čas, ale i hromadu peněz, abychom studio zvelebily, došly jsme k závěru, že nikdy nebude dosahovat standardu, který bychom pro vás chtěly vytvořit. O správném rozhodnutí nás pak utvrdila informace o nemalém zvýšení nájmu od nového roku a napjaté vztahy. 😞 Loučíme se s Karlínem se slzou v oku, ale věříme, že to tak má být. V průběhu prosince se ve studiu budou dělat úpravy a demontáž, abychom prostory předaly jak se sluší a patří.

Společně jsme se také shodly, že neplánujeme otevírat třetí pobočku jinde, nýbrž se chceme věnovat stávajícím dvěma studiím a ta patřičně zvelebit a důkladně o ně pečovat. ❤️

Ke včerejšímu dni nám také skončila zkušební verze nového rezervačního systému a jako tým jsme se shodly, že původní systém považujeme v mnoha ohledech za lepší. 💥 Stejnou zpětnou vazbu jsme měly od vás, našich kurzistek, velice často, a proto věříme, že to pro vás nebude nepříjemnost či komplikace.
U starého systému jsme majiteli navrhly několik změn k lepšímu a věříme, že se nám podaří to ještě vytunit po našem 

Rozvrh do starého nahodíme už dnes. Rezervace vám do 22. 12. nahážeme ručně samy, nemusíte si nic znovu rezervovat! Pokud však nemáte ve starém systému účet, udělejte si ho, místo vám blokneme zatím “anonymně” a pak to změníme  – https://destinypoledance.isportsystem.cz/
Jen nám dejte chvíli, než načteme všechny permanentky! A když jsme u toho, nezapomeňte si objednat na prosinec.

Chtěly jsme vám taky poděkovat za to, jak chodíte na lekce a fakt makáte! Z lektorského hlediska pociťujeme velkou změnu díky neomezeným permanentkám. Vždycky je skvělá parta a je opravdu radost vás učit! Tolik motivace, tolik nadšení, zkoušíte nové věci, za nás palec nahoru!

DĚKUJEME!

Tým lektorek Destiny