Soutěžní Akademie – nový projekt

deny dejsun

Studio v Karlíně je po rekonstrukci perfektním místem pro trénink na soutěže či vystoupení. Co se týče místa kolem tyčí versus jejich výška, jsme jedničky v Praze a okolí.

Projekt nazvaný Soutěžní Akademie, která bude sloužit pro přípravu kohokoliv na pole dance, pole sport a exotic soutěže, je novinkou v Destiny. Rozbíhat se bude pozvolna a lekce budeme postupně přidávat.

Akademie bude kombinovat speciální workshopy, jednorázové lekce a kurzy, vždy označené zkratkou SA. Jakmile bude dostatek jednorázových lekcí, půjde na ně zakoupit také speciální permanentka.

Díky perfektním podmínkám pro trénink se SA soustřeďuje pouze na Karlín, kde najdete tyče vysoké 4.2 m, žádné překážky kolem tyčí v dosahu, takže se nemusíte bát spinů náročných na prostor, nedrhnoucí spinovky a volný prostor za tyčemi pro trénování akrobacie.

Vypsané lekce v rámci Soutěžní Akademie:

Pole Classique aka Exotic Dance pondělky 10:30 – 11:30

Pole Classique aka Exotic Dance úterky 17:30 – 18:30 

Pole Art úterky 18:30 – 20:00 

Soutěžní Akademie Destiny je zaměřená na trénink choreografií. Pokud máte v plánu se přihlásit na kteroukoliv soutěž, na kurzu vám lektorka pomůže s choreografií a jejím tréninkem. Stejně tak vám doporučí soutěže a pomůže s přihlášením a natočením přihlašovacích videí, poradí s výběrem hudby i kostýmu. Od lektorky máte zaručenou maximální podporu.

tereza seidlova