+420 776111500 info@destinypoledance.cz

Rozlučka se svobodou

Naše studio organizuje zábavné rozlučky se svobodou pro nevěsty a jejich kamarádky (měly jsme ve studiu i výjimku ženich a jeho 15 kamarádek a byla to bomba!). Jedná se o speciální workshop pole dance / exotic dance / chair dance, kde se naučíte krátkou efektní choreografii a užijete si hromadu srandy. Na místě jsou k zapůjčení boty a oblečky, ve kterých si můžete udělat fotky, na které budete za padesát let s vtipem vzpomínat! Na konci workshopu vám lektorka udělá krátkou showcase.

Doba trvání: 90 minut – 120 minut (dle požadavků a velikosti skupiny)
Kapacita: 5 – 16 osob (5 je minimum pro konání rozlučky)
Cena: odvíjí se podle počtu osob od 350 Kč – 500 Kč / osoba

Rozlučku si můžete domluvit formou emailu. Napište nám a společně vymyslíme vše potřebné!

Byly jsme s kamarádkami poprvé na pole dance v rámci rozlučky se svobodou. Skvělá akce a atmosféra, lektorka Terezka moc milá a úžasný profík. Super, moc doporučujem!!! Tereza

Strašně moc děkujeme Terce za pomoc s naší speciální rozlučkou se svobodou pro našeho kamaráda!!! Byla to neskutečná sranda! Terka je profesionálka na svém místě a je na ní vidět, jak moc ji její práce baví! Mám ráda lidí, kteří jsou ochotní, nic pro ně není problém a pomůžou!!! Takže za mě a celou naší partu určitě ***** a palec nahoru.

Michaela

1 + 2 =