O pole dance

Pole dance je sportem a uměním zároveň. Je variabilní a každý si ho může utvořit dle vlastních představ. Pokud se mu budete věnovat, změní vám nejen postavu, ale z části i myšlení. Většina začátečnic nikdy nevěřila, že by jim pole dance mohl jít, ale postupem času jim došlo, že se mýlily. Pole dance je o překonávání, o dřině a o víře v sebe sama.

Ne všechny lektorky našeho studia mají taneční nebo gymnastickou průpravu, ale zvládly se vypracovat.

10 důvodů, proč zkusit pole dance!
1. Zpevní vám postavu
2. Díky lepší postavě se vám zvýší sebevědomí
3. Budete mít větší sílu, budete ohebnější a při dobíhání autobusu se tolik nezadýcháte :)
4. Naberete svalovou hmotu a tím se vám zrychlí metabolismus
5. Překonáte své hranice, nesčetněkrát (například se naučíte šplhat, pokud to neumíte, protože my to doopravdy naučíme každého)
6. Poznáte nové lidi a třeba narazíte na spřízněné duše (z mnoha kurzistek, které se před tím neznaly, se staly kamarádky)
7. Je to skvělý únik ze stresu -> při cvičení se vám uvolňují endorfiny, hormony štěstí a radosti, což záhy poznáte na lekcích, kde se člověk polovinu tréninku prosměje
8. Trochu zklidníte životní tempo, na tyči není prostor pro zbrklost a nerozvážnost
9. Zjistíte, že komplexy a mindráky má každá jedna z nás. A někdy je fajn si vyslechnout, že vám to sluší, že jste byla u kadeřníka nebo že máte krásný šaty. Prostě správný babinec!
10. V neposlední řadě se pro vás možná stane pole dance životním stylem, koníčkem a závislostí v jednom. V těžkých obdobích vám trénink s kámoškama opravdu prospěje, protože zjistíte, že na nic u nás nejste sama!

Podívejte se na povídání o pole dance majitelky studia Terezy Seidlové (2014) v TV Metropol