Máme stříbro z letošního Mistrovství ČR v pole sport!

doubles mcr pole sport destiny

V sobotu 17. 6. se v divadle Hybernia konalo finále Mistrovství České republiky v pole sport. Destiny reprezentovaly tři báječný holky, Laďka Mašatová v kategorii Masters 40+ a Jana Kotasová s Eliškou Justovou v Doubles.

Večerní program začal hned kategorií Doubles. Bylo pro nás obrovským úspěchem, že se holky Eli s Jančou probojovaly do finále, protože soupeřily v obrovské konkurenci a jako jediné amatérky (dělají pole dance 2 roky) se procpaly mezi elitu! Pro nás to byl na tréninku také velký tlak, protože jsme nechtěly, aby byly rozdíly vidět. Dosáhnout na tak vysokou úroveň, jako měly ostatní doubles, by trvalo i rok, dva při intenzivním tréninku.  Nakonec jsme se rozhodly, že choreografii pojmeme jako rozdávání radosti, lásky a vděku, že můžou na stagi být a že můžou získávat cenné zkušenosti.

Holky skončily sice na pátém místě ve finále z pěti, ale zároveň jsou to páté nejlepší doubles v ČR pro letošní ročník! Krom toho byly v přímém závěsu v bodování, takže udržely s elitou krok. Pro nás důvod k oslavě! Udělaly obrovský pokrok a dřina se vyplatila. Jsme moc hrdé!

Po Doubles následovala kategorie Masters 40+. Divili byste se, jak skvělý výkony podávají ženský na 40, které nemají gymnastickou či taneční průpravu z dětství. Příkladem je naše Laďka! Postupovala ze semifinále z pátého místa a nakonec vybojovala stříbro! Takový šok a radost! Navíc získala i cenu za nejlepší technický výkon, což nás velice těší.

Laďka díky 2. místu postoupila na světový šampionát IPSAF, který se koná v prosinci na Floridě.

GRATULUJEME!