+420 776111500 info@destinypoledance.cz
Lektorka Tereza

Tereza je zároveň majitelkou studia. Pole dance se věnuje od roku 2011, momentálně se vrací po téměř roční pauze po porodu (duben 2019 narozen syn Mikuláš). Na lekcích srší vtipem, dobrou náladou a velkou energií. Nenechte se však zmýlit, je hodně přísná, náročná a nic vám nedá zadarmo. Pod jejím vedením se však dosahuje velkých výsledků na tyči. Samo za sebe mluví úspěchy jejích kurzistek na soutěžích nejen v ČR, ale i v zahraničí. Příprava na soutěže je její největší vášní. Pokud máte tyto ambice, rozhodně se zapište na kurzy k ní nebo si rovnou domluvte soukromku.

Lektorka Lucka 

Lucka je pohodovou, vtipnou a milou lektorkou. Pole dance se věnuje 6 let, z toho víc jak 3 roky učí. Zároveň studuje na taneční konzervatoři taneční pedagogiku a vystupuje se svou taneční skupinou Rinas Company na akcích a večírcích mnoha firem. Lucka je certifikovanou pole dance lektorkou a její lekce jsou pohodové, i když na nich tvrdě makáte.

Lektorka Loo

Loo je špičkou ve svém oboru. Je neuvěřitelně energická, vtipná, občas trochu hlučná a bláznivá. Lekce s ní rozhodně nejsou nuda, člověka dobije pozitivní energií a taky ho hodně věcí naučí. Loo učí převážně kurzy pro mírně a středně pokročilé + flexi (lekce zaměřené na zvyšování flexibility těla). V roce 2013 vyhrála MČR v pole dance, poté se stáhla do ústranní, co se týče soutěžení a věnovala se pouze učení a vlastnímu tréninku, v témže roce se probojovala do semifinále ČeskoSlovensko má talent.

Lektorka Fína 

Fína je flexibilní ďábel našeho studia. Ráda učí lekce zaměřené na rozvoj flexibility. Je také certifikovanou pole dance lektorkou. Vyžívá se v exoticu (pole dance v botách se sexy motivem), chair dance, flirt dance a aerial hoop. Ráda na sobě pracuje a pravidelně trénuje, aby se posouvala dál. Je spolehlivá, milá, se specifickým smyslem pro humor, správně sprostá (v tom ženském slova smyslu) a divoká. V tomhle krásném sexy těle však sídlí mozek velice chytré ajťačky! :) Lekce s Fínkou jsou rozhodně trefou do černého.

Lektorka Léňa

Lenka je neuvěřitelně pozitivní, veselý a srdečný člověk, který by se pro své okolí rozdal. Když se na ni podíváte, rozhodně byste neřekli, že má doma dvě dcery, protože postavou a vzhledem vypadá jako sexy náctka :) Pole dance miluje a je to na ní vidět. Tuhle vášeň a entusiasmus vám během pár lekcí předá. Tvrdě na sobě maká a nevzdala to ani v těžkých chvílích, kdy ji zásadně potrápilo zdraví. Ještě stále bojuje, ale brzy snad bude vyhráno a pole dance se bude moct věnovat v plné síle!

Lektorka Laďka

Laďka se kdysi věnovala irským tancům a zde její taneční průprava tak nějak končí. I přes to se zvládla po čtyřicítce zařadit mezi špičku nejen českého, ale i světového pole dance! Když se chce, tak to jde a Laďka je toho důkazem. Když neprodává reality, visí na tyči a jezdí po celém světě na nejrůznější soutěže. Loni si přivezla bronz z USA, letos má zatím jednu zlatou z ČR a bramborovou z Ruska. Je energická, veselá, akční a lehce hyperaktivní :D Lekce s Laďkou jsou pěkná jízda a vítány jsou samozřejmě ženský, co se nebojí začít s pole dance i v pozdějším věku.