O lektorkách

Lektorky Pole dance studia Destiny jsou zapálené, osobité a přátelské. Každá má svůj unikátní styl výuky a není naším cílem, aby všechny učily stejně dle jednoho mustru.

Vzájemně se vzdělávají, pomáhají si a společně trénují, pokud to čas a možnosti dovolí. Zúčastňují se workshopů s mezinárodními i národními špičkovými pole dancerkami, věnují svůj volný čas sledování trendů v pole dance světě.

Lektorky jsou vybírány zejména z řad našich kurzistek a poté jsou pečlivě proškoleny. Nejsou však omezovány a způsob výuky je čistě individuální záležitostí. Umějí improvizovat, a pokud se kurzistce něco nedaří, snaží se poradit všemožnými způsoby. Samozřejmostí je asistence a jištění v případě zkoušení nových prvků. Na druhou stranu jsou tu lektorky od toho, aby vás povzbuzovaly a motivovaly k větším výkonům. Dokážou být neústupné a přísné. Každá lektorka má svůj styl výuky. Některé jsou akční, veselé, hlasité a divoké. Opakem jim jsou klidnější povahy.

LEKTORKY STUDIA DESTINY

Lucka Šimková

LUCKA LOO ŠIMKOVÁ

Lucka Loo Šimková je skvělá pole dancerka, která se vypracovala jako naprostý samouk mezi špičku českého pole dance. Učí pouze kurzy pro pokročilé, miluje spinovku a triky na flexibilitu. Je velice energická, zábavná, její hodiny jsou nabušené novými kombinacemi a triky, hodně se nasmějete a ona z vás na oplátku vyždímá maximum.
Je mistryní ČR v pole dance (2013) a mohli jste ji vidět v Česko Slovensko má talent.

Andrea Savaryová

ANDY SAVARYOVÁ

Andrejka je akční a přátelská lektorka, kterou si rychle oblíbíte. Je vtipná, ochotná a milá. Umí být přísná a je skvělý motivátor. Dokáže vás vyhecovat tak, že dáte cokoliv. Má dlouholeté zkušenosti s tancem a je skvělá na tvorbu choreografií.
Andrejka se protančila až do New Yorku, nakonec po návratu zkusila pole dance, který ji pohltil. Soutěžila ve finále MČR v pole sport (2016), na Pole & Me (2016) s lektorkou Terezou Seidlovou, společně se pak probojovaly do finále mezinárodní soutěže Pole Theatre mezi 5 nejlepších (2016).

 Barča Kalendová

BARČA KALENDOVÁ

Barča je doktorkou na plný úvazek a i pole dancerkou na plný úvazek. Pole dance věnuje téměř veškerý svůj volný čas a na jejích lekcích se setkáte s velkým zápalem, který do vás dokáže rychle dostat. Umí perfektně vysvětlovat a dbá na správné provedení. Barča má velké zkušenosti ze soutěží a proto je skvělým trenérem, pokud máte soutěžní ambice.
Barča vyhrála MČR v pole art (2016), umístila se na 3. místě na MČR v pole sport (2015).

 Lucka HamrlováLUCKA HAMRLOVÁ

Lucka je vílou, smyslnou bohyní a ztělesněním ženskosti. Pokud vám chybí sebevědomí, chcete být ženskou v pravém slova smyslu, chcete si uvědomovat svou smyslnost a cítit se v ní přirozeně a dobře, její lekce ve vás tohle probudí. Lucie ke každému přistupuje maximálně individuálně, diskrétně a empaticky. Je velice vnímavá, umí naslouchat a svou schopností radit ženám, jak být ženami, je v Destiny pověstná.
Lucku jste mohli vidět v Česko Slovensko má talent, kde prezentovala CHAIR DANCE, tanec, na který je v ČR odbornicí.

Daniela Choděrová

DANIELA CHODĚROVÁ

Dany je živel, pro kterého nic není nemožné. Když začala chodit na lekce pole dance jako kurzistka, nikdy by ji nenapadlo, že o pár let později bude stát na stagi jako mistryně České republiky v pole sport! Dany je hodně pracovně vytížená, poněvadž je to skvělá herečka, takže ji spíš potkáte na akcích studia Destiny či jednorázových lekcích / workshopech. Dany je skvělá na choreografie, vnímá hudbu, je kreativní a upřímná. Dokáže skvěle poradit a všímá si důležitých detailů.
Je dvojnásobnou mistryní České republiky v pole sport (2016) a na Světovém šampionátu v Londýně skončila na fantastickém 6. místě.

 13090888_10206136967239561_1026270611_oVERČA KALCŮ

Verča je hodná, milá a srdcař. Miluje zvířata, přírodu a je to dříč. Nikdy se nenudí. Na lekcích dokáže vytvořit příjemnou, uvolněnou a přátelskou atmosféru. Umí motivovat, kurzistky nenutí, ale zároveň je hecuje, aby se odhodlaly věci zkoušet samy. Je s ní sranda, je kreativní a ráda holkám na lekcích tvoří choreografie.

Deny Dejsun

DENY DEJSUN

Divoška každým coulem! Všude je jí hodně, je hlučná, vtipná, energická, totálně vás strhne. Je symbolem ženskosti, umí se hýbat, tvoří skvělé choreografie a v Destiny učí nejen exotic pole dance, ale i twerk. Je profík přes tanec, umí poradit s floorworkem a tancem v choreografiích. Doporučujeme Deny jako lektorku vhodnou na přípravu na soutěž co se týče choreografického hlediska!
Deny vyhrála soutěž Pole Warriors (2015) v libereckém kraji a když se přestěhovala do Prahy, ukradly jsme si ji do Destiny.

Eliška Halbrštátová

ELIŠKA HALBRŠTÁTOVÁ

Eliška je dobrá duše! Je opravdu přátelská, milá, ale přísná. Dbá na správné technické provedení a vše vysvětlí do nejmenších detailů. Je trpělivá a nemá problém s opakovaným vysvětlováním. Dokáže na lekci vytvořit pohodovou atmosféru a kurzistky si ji vždy rychle oblíbí. Má ráda triky na flexibilitu, nejvíce pak splity na tyči. Má tyč i doma a poctivě trénuje.

Monča Vrbická

MONČA VRBICKÁ

Monča je trpělivá a neuvěřitelně pozitivní lektorka. Trpělivosti jí naučila zřejmě dlouhodobá práce v mateřské školce, kde dělala učitelku. Umí to s dětmi, má pedagogické vzdělání a v Destiny vede lekce pro děti, speciální kurzy MISS POLE. Monča je ďáblice, ráda tančí, zkouší nové věci, usilovně na sobě pracuje a oblíbila si také akrobacii na obruči (aerial hoop). Její lekce jsou plné srandy a dřiny, vždy přijde s dobrou náladou!

Tereza Seidlová

TEREZA SEIDLOVÁ

Lektorka a majitelka studia Destiny. Je energická, divoká, přísná a upřímná. Miluje exotic dance a lyrical pole dance. Baví ji tvorba choreografií a je profíkem v názvosloví prvků. Má obrovský přehled o nejnovějších prvcích, přechodech a kombinacích. Na svých lekcích se snaží holky naučit pravému tanci na tyči, pole dance. Používá k tomu i různé hry a jejím cílem je zbavit holky studu. Organizuje pro kurzistky hromadu akcí a workshopů a veškerý čas věnuje právě pole dance. Je přátelská a hodně se s ní nasmějete.
Terka se zúčastnila mnoha soutěží. Byla ve finále mezinárodní soutěže Pole Emotions (2014), ve finále MČR v pole sport (2015), dostala se mezi výběr nejlepších pole dancerek na soutěži Pole & Me (2016 a 2017 – zde musela odstoupit ze zdravotních důvodů), probojovala se s lektorkou Andrejkou mezi 5 nejlepších na soutěži Pole Theatre (Řecko, 2016), dále pak do finále soutěže Pole Heart (2016), která se konala v Turíně. Své soutěžní zkušenosti ráda předává dál a motivuje své kurzistky, které mají chuť a zájem, soutěžit a nebát se!

 Rea von HamelnREA VON HAMELN

Rea je skvělou a zábavnou lektorkou, která v Destiny vyučuje akrobacii na obruči (aerial hoop). Dbá na precizní provedení a bezpečnost na lekcích. Je s ní zábava, holky se s ní hodně nasmějí. Je originální, hodně se vzdělává a snaží se rozšířit povědomí o doubles na obruči (akrobacie na obruči ve dvojici). Připravuje kurzistky na soutěže na obruči a má v plánu zorganizovat vlastní. Volný čas věnuje tréninku nových prvků a přechodů na obruči. Je trpělivá a ochotná.

Iva Boháčková

IVA BOHÁČKOVÁ

Ivča je novou lektorkou studia Destiny. Je milá, ochotná a neuvěřitelně ladná. Má skvělé provedení a na něj také dbá u svých kurzistek. Ivča učí nejen kurzy pole dance, ale i chair dance a společně s Reou učí v Destiny lekce doubles na obruči. Miluje akrobacii a v budoucnu bude učit v Destiny také aerial silks (akrobacii na šálách). V našem rozvrhu již brzy!

Zuzka Rolinc

ZUZKA ROLINC

Zuzka je druhou novou posilou do týmu Destiny. Má zkušenosti s výukou pole dance z jiných studií, je milá, ochotná a umí poradit. Je to showmanka, nebojí se a když jí člověk vyhecuje, udělá skvělou show. Do kolektivu rychle zapadla, je to správná divoška. Na lekcích se s ní rozhodně nebudete nudit!