Základní informace

Jste nováček a chcete pole dance pouze zkusit?

Rezervujte si v našem rozvrhu OPEN CLASS nebo nám napište email. Dá se dorazit i jednorázově na běžící kurz BEGINNERS 1. Na lekci se naučíte základy pole dance a budete tak vědět, jestli vás to baví nebo ne.

Co musíte zvládat, abyste se mohla přihlásit do kurzu pro začátečníky?

Nic :) Ne, nekecáme! Nemusíte umět šplhat (od toho jsme tu my, lektorky, abychom vás to postupem času naučily!), nemusíte unést svou váhu (posilujeme, posilujeme a zase posilujeme – s tyčí), nemusíte být ohebná (na lekcích se protahujeme a je pak čistě na vás, jak moc chcete být flexibilní), nemusí vám být nutně dvacet, začínají u nás i správný čtyřicetiletý ženský. Naší nejstarší kurzistce je 62 let ;) Stačí mít jen odvahu zkusit něco nového!

Už jste pole dance dělala a chcete vyzkoušet lekce v Destiny?

Můžete dorazit po předchozí domluvě jednorázově na kteroukoliv lekci (včetně běžících kurzů) za 200,-. Vyzkoušíte si nás a když se vám to bude líbit, můžete se připojit do běžícího kurzu (se slevou) nebo se přihlásit do úplně nového.

Jak lekce probíhá?

Na začátek se s lektorkou zahřejete, následuje protažení a samotná výuka pole dance. Na konci hodiny si zaposilujete nebo zatančíte (záleží na lektorce, co preferuje) a důkladně protáhnete.

Co na sebe?

Pro začátek postačí legíny, tričko a s sebou pití a ručník. V pokročilejších levelech je potřeba mít i sportovní podprsenku či top a kraťásky. Oblečení na pole dance můžete zakoupit u nás ve studiu, máme vlastní značku oblečení Destiny Wear.

Jak často chodím, když se zapíšu na kurz?

Docházíte vždy ve vámi rezervovaný den a čas, pravidelně po dobu 12/6 týdnů.

Co když zameškám lekci? Přijdu o ni?

Pokud na lekci nemůžete dorazit, vždy se omluvte nejlépe formou sms vaší lektorce. Zameškanou lekci si pak můžete nahradit na jiném kurzu nebo na volné hodině zdarma. Nahradit si lekci můžete také na jakékoliv jednorázové lekci za poplatek 100,-.

Jak si mohu rezervovat lekce?

Stačí kliknout v menu na kolonku ROZVRH, registrovat se do našeho rezervačního systému a pak už jen hravě rezervovat lekce. Je to snadné a rychlé. Pokud si nevíte rady, rády vám pomůžeme :)

Co dělat když otěhotním, onemocním nebo se zraním?

Neprodleně nás kontaktujte emailem! Tyto případy řešíme vždy individuálně. Kurzovné zpravidla nevracíme, ale ve výjimečných případech se lze domluvit. Věříme, že vždy najdeme společné řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Pokud jsem aktivní sportovkyně, mohu nastoupit do pokročilého kurzu?

Bohužel ne. Kurz BEGINNERS 1 pro vás možná bude silově nenáročný, ale věci, které se v něm naučíte, jsou absolutním základem, ze kterého se v dalších kurzech vychází.