Pole dance lekce

V Destiny můžete chodit na jednorázové lekce, pravidelné kurzy, workshopy, individuální lekce. Organizujeme také Summer School (letní intenzivní 14denní kurzy) a Intenzivní víkendová soustředění v Praze či jinde v ČR. Děláme výukové kempy (například letos jedeme na Mallorcu, 2017).

POLE DANCE KURZY

V Destiny rozdělujeme naše pole dance kurzy na pole artové, pole sportové a neutrální. Rozdělení na artové a sportové se týká pouze pokročilých pole dancerek, do té doby docházejí kurzistky na neutrální kurzy, tj. učí se základní prvky a kombinace, se kterými se dále pracuje.

Pravidelné pol minuové kurzy najdete v rozvrhu pod růžovou barvou.
– art – umělecký, taneční, dbá se na ladnost, plynulost, nápad, kreativitu, originalitu

Pravidelné pole sportové kurzy najdete v rozvrhu pod modrou barvou.
– sport – důraz kladen na triky, kombinace a přechody, perfektní provedení, méně tance, více dřiny

Pravidelné neutrální kurzy najdete v rozvrhu pod šedou barvou.
– neutral – klasické základní prvky a jejich kombinace, z těchto osnov se vychází v artových a sportových kurzech

Kurzistka Ivca

POLE DANCE NEUTRÁLNÍ KURZY

INTRO TO POLE
Kurz pro naprosté začátečnice, které chtějí začít s pole dance, ale mají strach, že na něj nemají dostatečnou sílu či fyzičku. Po jeho absolvování budou připravené nastoupit do kurzu BEGINNERS 1. Tento kurz jim pomůže nabrat sílu, je koncipován jako speciální posilování pro pole dance pro nováčky.
Cena: 2200,- (60 minut)

BEGINNERS 1 / 2  (zkráceně B1 / B2)
Začátečnické kurzy. Do kurzu B1 se můžete přihlásit bez předchozích zkušeností s tyčí. Vše vás od základu naučíme, včetně šplhání :) B2 na tento kurz navazuje, na jeho konci začínáme poprvé viset hlavou dolů.
Cena: 2000,- (60 minut)

INTERMEDIATE 1 /2 / 3 (zkráceně INT1 / INT2 / INT3)
Kurzy pro mírně pokročilé. Objevíme kouzlo visu hlavou dolů, potrénujeme základní inverty, jejich kombinace a přechody. Postupně se dopracujeme k náročnějším prvkům nejen na provedení, ale celkově i na sílu či flexibilitu. Zamakáme na tom, že své tělo unesete, dokážete ho ve vzduchu vytáhnout a také okusíme, jak chutná spinová tyč. Naučíte se také dropy (kontrolované pády na tyči) a dynamické kombinace. Náplní nejpokročilejšího kurz tohoto levelu je například Aeysha, Handspring či Titanic, Superpain atd.
Cena: 2300,- (90 minut) nebo 2000,- (60 minut – zkrácená varianta kurzu, klasicky se vypisuje na 90 min)

MIX LEVEL INTERMEDIATE (zkráceně MIX LEVEL INT)
Kurz pro opakování prvků z levelu INT. Pokud se někdo necítí na přechod do dalšího, vyššího levelu, tento kurz je pro něj ideální.
Cena: 2300,- (90 minut)

ADVANCED 1 / 2 / 3 (zkráceně ADV 1 / ADV2 /ADV3)
Kurzy pro středně pokročilé. Náročnější kombinace tvořené prvky z levelů INT, budujeme sílu a flexibilitu na propracovanější a efektnější prvky. Zapojujeme spinovou tyč a pilujeme přechody ze země na tyč a obráceně.
Cena: 2300,- (90 minut)

MIX LEVEL ADVANCED (zkráceně MIX LEVEL ADV)
Kurz pro opakování prvků z levelu ADV. Pokud se někdo necítí na přechod do dalšího, vyššího levelu, tento kurz je pro něj ideální.
Cena: 2300,- (90 minut)

INTRO TO ELITE
Přípravný kurz na nejpokročilejší kurzy studia Destiny, které se svou obtížností vyrovnávají profesionálnímu levelu. Pracujeme na síle a flexibilitě, aby byl přechod do ELITE plynulejší.
Cena: 3000,- (90 minut)

ELITE 1 / 2 / 3
Kurzy pro pokročilé pole dancerky. Trénují se prvky jako Rainbow Marchenko, Spatchcock, různé varianty deadliftů, opravdu náročné spiny, salta, seskoky a náskoky, dropy aj.
Cena: 3200,- (90 minut)

Kurzistka Kristýna

POLE ARTOVÉ KURZY

POLE & DANCE
Kurz věnovaný tradiční podobě pole dance = triky + tanec + zábava. Nové kombinace, prvky, spinovka, spiny na statice, přechody z tyče na zem a naopak, krátké choreografie, doubles.
Cena: 2300,- (90 minut)

POLE TUMBLES 
Speciální kurz, který spočívá v tréninku dlouhých kombinací odshora tyče dolů. Při těchto kombinacích se pouze sestupuje. Jedná se o oblíbené lekce, které jsou v zahraničí velice populární, avšak v ČR je nabízí zatím pouze studio Destiny, co se týče výhradních lekcí.
Cena: 2300,- (90 minut)

SPINNING POLE
Kurz věnovaný kombinacím a přechodům na spinové tyči.
Cena: 2000,- (60 minut)

ALL IN 1
Všechno v jednom! Hlavně zábava a vyzkoušet nové věci. Tento kurz kombinuje vše, co se jen dá ve studiu dělat. Každé dvě lekce potrénujete něco nového. Doubles, choreo, exotic dance, aerial hoop, chair dance, dropy, prostě cokoliv, co lektorku a vás napadne. Fantazii se meze nekladou! A kurz je obrovská zábava.
Cena: 2300,- (90 minut)

POLE STARS
Nechte se inspirovat, vyzkoušejte nové triky a kombinace, které zrovna frčí. Každá lekce je věnována jedné z top pole dancerek světa. Singature tricks, přechody, spinovka. Kurz je vhodný pro pokročilé levely a je absolutní novinkou na scéně českého pole dance.
Cena: 2300,- (90 minut)

CHOREO
Kurz zaměřený na tanec a tvorbu choreografií. Může se jednat o nejrůznější styly tance propojené s tyčí. Vždy to závisí na konkrétní lektorce. Cena: 2200,- (60 minut)

GET THE FLOW
Provedení, ladnost, flow, plynulost, lehkost pohybů. To je na tomto kurzu naším cílem! Budeme se učit nové věci, ale zároveň se budeme vracet k základům, které je potřeba oprášit a vypilovat, když už člověk umí.
Cena: 2300,- (90 minut)

Lektorka Laďka

POLE SPORTOVÉ KURZY

POLE COMBOS
Kurz zaměřený na kombinace prvků na tyči. Pracujeme se základními prvky a kombinace osvěžujeme něčím novým, originálním a efektním.
Cena: 2300,- (90 minut)

FLEXI POLE COURSE
Kurz věnovaný speciálně flexibilním prvkům a protahování. Na kurzu si potrénujeme prvky náročné na flexibilitu, ale také se vždy precizně protáhneme.
Cena: 2300,- (90 minut)

TRICKS & COMBOS
Naučíme se nové triky a zapojíme je do kombinací! Jedná se o triky, které nemáme v klasických osnovách “neutral”. Většinou se jedná o absolutní novinky v pole dance komunitě napříč světem.
Cena: 2300,- (90 minut)

SPIN & STATIC 
Někdo nezvládá spinovku celou hodinu, ale je škoda se jí úplně vyhýbat. Od toho je kurz Spin & Static. Půl lekce makáme na statice a půl na spinovce. Trénují se originální přechody, ale i klasika z neutral kurzů.
Cena: 2300,- (90 minut)

FIT & STRETCH
Nabereme společně sílu i flexibilitu na tyč. Komplexní trénink zahrnuje polovinu lekce tvrdého a účinného posilování a druhou polovinu lekce příjemné protažení. Výsledky zaručeny! Kurz je skvělým doplňkem ke klasickým pole dance kurzům a je vhodný pro všechny levely.
Cena: 2300,- (90 minut)

Kurzistka Kristýnka

DALŠÍ KURZY – tanec & akrobacie & fitness

EXOTIC DANCE
Smyslný, sexy, ženský a laškovní tanec kolem tyče a na ní. Bereme si boty, divočíme, nestydíme se, tančíme a krademe si chvilky pro sebe, kdy nás nikdo nesoudí a nehodnotí. Ať žije exotic!
Cena: 2200,- (60 minut)

INTENSIVE POLE FIT COURSE
Intenzivní kurz 2x týdně zaměřený na posílení svalstva. Nabereme sílu na náročnější triky na tyči.
Cena: 2280,- (60 minut)

MISS POLE
Kurz pro malé princezny od 7 do 15 let.
Cena: 2200,- (60 minut)

Kurzistka Monča

SOUTĚŽNÍ AKADEMIE DESTINY (v rozvrhu označené kurzy zkratkou SA)

Soutěžní Akademie Destiny je zaměřená na trénink choreografií. Pokud máte v plánu se přihlásit na kteroukoliv soutěž, na kurzu vám lektorka pomůže s choreografií a jejím tréninkem. Stejně tak vám doporučí soutěže a pomůže s přihlášením a natočením přihlašovacích videí, poradí s výběrem hudby i kostýmu. Od lektorky máte zaručenou maximální podporu.

Pole dance Anděl

JEDNORÁZOVÉ LEKCE

Jednorázové lekce jsou otevřené lekce s lektorkou, která vždy učí. Učí dle vašeho levelu a dovedností. Všechny lekce trvají 60 minut a stojí 180,-. Na lekce si můžete zakoupit permanentku ve studiu.

CHOREO CLASS
Zatančeme si. Na lekci se naučíte krátkou choreografii. Lekce jsou většinou vhodné pro levely INT a výše.

SPIN CLASS
Jednorázová lekce na spinové tyči, vhodná pro levely INT a výše.

OPEN CLASS BEGINNERS
Vhodná jako zkušební lekce pro naprosté nováčky či tréninková lekce pro pole dancerky z B1 a B2.

OPEN CLASS INT / ADV
Lekce pro pokročilejší levely. Potrénujeme přesně to, co potřebujete. Ideální na dopilování konkrétních triků či kombinací, nebo například pro naučení si triku na přání. Doneste si na lekci foto či video, lektorka vám ráda pomůže.

POLE COMBOS CLASS
Lekce zaměřená na kombinování prvků na tyči. Na lekci se naučíte konkrétní kombinaci a jejich lehčí či složitější varianty.

BE FIT
Posilovací lekce s tyčí i bez a hlavně hodně cardia. Zhubneme, budeme lehčí a na tyči to půjde lépe! Lekce jsou nutným doplňkem pro kurzistky, které se chystají soutěžit či vystupovat -> zvýšení fyzičky.

STRONG & FLEXI
Flexibilita spočívá v protažení svalů. Jenže nejdřív nějaké ty svaly musíme mít. Proto makáme na aktivní flexibilitě – tedy té, kterou sami dáme silou svalů a ne vnějšími vlivy. Velice přínosné lekce!

STRETCH CLASS
Klasický strečink, zaměřený na zvýšení flexibility zad, ramen a nohou.

POLE TRANSITIONS
Zapracujeme na přechodech mezi prvky na tyči. Lekce je vhodná pro mírně a středně pokročilé pole dancerky.

EXOTIC CLASS
Exotic dance, choreografie, ženskost zaplní celý sál! Boty s sebou.

Permanentka na jednorázové lekce
5 lekcí: 800,- (ušetříte 100,-)
10 lekcí: 1500,- (ušetříte 300,-)
K zakoupení ve studiích, na facebooku či na našem mailu.

Vyberte si svůj kurz ZDE.