Chair Dance lekce

Lekce chair dance vyučují naše lektorky Lucka H. a Ivča B. a jedná se o raritu v České republice. Byli jsme první taneční studio, které lekce tohoto krásného tance otevřelo. K chair dance nás inspiroval film Varieté a od té doby jsme mu naprosto propadly.

K chair dance nepotřebujete kromě odvahy nic. Vše se poddá časem. Na první lekci doporučujeme černé nadkolenky či legíny, tričko či tílko, ve kterém se cítíte krásná. Dají se nosit i krátké topy či kalhotky s vysokým pasem.

I když vás možná ze začátku přepadne stud, vězte, že s tím bojují i ostatní ženy. Jsme málo ženami. Očekává se od nás hodně věcí a často zapomínáme samy na sebe, na svou podstatu a jedinečnost. Jsme vnímavé bytosti, které se potřebují cítit žádané a krásné. Díky chair dance v sobě dokážete probudit smyslnost, ženskost, vášeň, chtíč, ztracené sebevědomí a zažehnete v sobě jiskru. V jakémkoliv věku. Ano, na chair dance nechodí jen mladé studentky, ale i dospělé ženy přes 40 let, úspěšné ve svém povolání a časově vytížené tak, že nemají čas samy na sebe. Ale kouzlo chair dance si vás rychle získá.

Lekce probíhají většinou v příjemném přítmí, v opravdu malých skupinkách a s extrémním osobním přístupem lektorek.

V případě dotazů ohledně lekcí se na nás neváhejte obrátit.

Chair Dance kurz 12 lekcí: 2200,- (60 minut)
Chair Dance kurz 6 lekcí: 1100,- (60 minut)
Chair Dance class – jednorázová lekce: 180,- (60 minut)
Chair Dance workshop: 350,- (90 minut)

chair dance