Informace pro začátečníky

Jsme rády, že jste si vybraly právě studio Destiny a poohlížíte se po lekcích právě u nás!

Pokud jste nikdy pole dance nezkoušely, vhodné lekce v rozvrhu jsou pro vás INTRO TO POLE. Na lekcích se potkáte s kurzistkami, které se tyče drží poprvé stejně jako vy a můžete se společně vydat na cestu plnou dřiny a nadšení. Lekce vede profesionální lektorka, která učí pozvolna, s rozvahou a hlavně trpělivě.

Pokud nepotřebujete pole dance zkoušet, přihlašte se na kurz BEGINNERS, který je pro naprosté začátečníky.

Další levely už přímo navazují.

CO NA SEBE
Na sebe na první lekci legíny, tričko, můžete mít i ponožky, tančíme bez bot. Rozhodně si vezměte ručník!

V JAKÉM VĚKU MOHU ZAČÍT?
Pole dance má tu výhodu, že s ním můžete začít kdykoliv. Ať je vám 15 nebo 45, lekce jsou zaměřeny tak, abyste je zvládly bez ohledu na věk. Ano, čím je člověk starší, tím déle některé věci trvají, ale to neznamená, že to není nemožné. Do studia nechodí jen pružné mladice, ale také ženy středního věku, které ve svém životě hledají změnu a chtějí vyzkoušet něco nového.

BOJÍM SE, ŽE NEMÁM NA POLE DANCE POSTAVU
Nenechte se zmýlit předsudky. Ano, na videích je většina pole dancerek štíhlých, ale to proto, že tvrdě dřou. Pole dance je náročný sport a pokud se mu dlouho věnujete, zajisté vám změní postavu k lepšímu. Snížení váhy, a to leckdy velké, není raritou. Možná bude ze začátku obtížnější se na tyči udržet, ale věřte nám, není to nemožné!

STYDÍM SE JÍT NA LEKCI SAMA
Snažíte se přemluvit kamarádky v okolí, protože se bojíte přijít do neznámého prostředí sama? Máte obavy, že byste se cítila nesvá? Na lekcích panuje hodně otevřená a uvolněná atmosféra. Holky nikdy nemlčí a určitě vás to vtáhne mezi ně. Je tam velká sranda, hodně se nasmějete, stydlivost rychle zmizí. Vítáme každou novou duši vřele a přátelsky. Odvažte se!

JAK SI REZERVOVAT LEKCI
Stačí kliknout na našem webu na rozvrh, v horní liště kliknout na “přihlásit” a založit si nový účet. Občas maily padají do spamu, pozor na to! Poté si naklikáte konkrétní týden a den, rezervujete si lekci a je to! :)

V případě dotazů se na nás můžete obrátit přes email.

Těšíme se na vás!