Důležité informace pro kurzistky

dulezite informace

Milé destiňačky,

po dlouhé úvaze a průzkumu jsme se rozhodli naprosto překopat koncept fungování studia. Ačkoliv to ze začátku budou velké změny, na které si budeme chvilku zvykat, věříme, že je to krok k naprostému zlepšení toho, jak naše studio v některých směrech funguje i nefunguje.

Zaří bude přechodový měsíc, protože se chystáme od října instalovat nový rezervační systém, který pro vás bude uživatelsky přehlednější, jednodušší a spolu s ním v každém studiu najdete recepční, která o vás bude náležitě pečovat.

Od září končí kurzy v podobě, v jaké je znáte. Bude to trochu matoucí, ale doufáme, že v novém systému najdete mnoho pozitiv, která my vnímáme už teď. Destiny bude fungovat jako akademie s hromadou lekcí (druhy lekcí zůstávají stejné), na které budete docházet NEOMEZENĚ dle vašich časových možností a chutě trénovat.

Poněvadž je září startovacím měsícem, aby od října vše fungovalo jak má, půjdeme na to pozvolna. V rozvrhu se na začátku září sem tam mihne ještě dobíhající kurz, na zbytek platí neomezená permanentka. V rozvrhu budou všechny lekce vedeny jako jednorázové, otevřené komukoliv. Pokud víte, že chcete chodit v konkrétní den a čas, máte možnost si předrezervovat dopředu celé září.

S novým fungováním na vás apelujeme, ODHLAŠUJTE SE z lekcí, na které víte, že nemůžete dorazit. Buďte fér k nám i k ostatním kurzistkám.

Momentálně nahazujeme rozvrh do stávajícího systému. V každém studiu očekávejte přes 30 lekcí týdně. Vzhledem k neomezené docházce nebudou lekce odpadávat ani při nízkém počtu přihlášených.

Aby se nám do rozvrhu vešlo maximum lekcí, zkrátily jsme lekce kromě Soutěžní Akademie na 60 minut. Možná to vnímáte jako krok zpět, ale opak je pravdou. Poněvadž budeme fungovat pouze na neomezené docházce, budete mít vše předplacené. Můžete si tedy rezervovat STRETCH CLASS a po ní POLE DANCE trénink a nakonec třeba EXOTIC. Strávíte ve studiu 3 hodiny, tvrdě zamakáte a neřešíte, kolik vás to stálo.

Permanentka platí plošně na všechna tři studia. Kvůli plynulému přechodu platí striktně od 1. 9. do 30. 9. Permanentky zakoupené v říjnu přes nový rezervační systém, budou platit 30 dní (či více, záleží na zakoupené variantě) a je jedno, kdy je zakoupíte.

VÝHODY NOVÉHO SYSTÉMU

  1. neřešíte náhrady (neexistuje, že něco zameškáte)
  2. na každé lekci se vám lektorka věnuje individuálně podle toho, co potřebujete trénovat
  3. pokud patříte mezi talenty, nebrzdí vás v progresu ohraničený kurz 12 lekcemi, jdete dál
  4. systém je vhodný pro kurzistky pracující krátký dlouhý týden či na směny
  5. lekce se konají i při malém počtu přihlášených (máte to předplacené)
  6. při docházce víckrát jak jednou týdně ušetříte peníze
  7. motivace víc trénovat
  8. možnost poskládat si svůj ideální tréninkový plán
  9. ve studiu bude přítomna při odpoledních lekcích recepční, která se bude starat i o úklid
  10. budou k zakoupení nejen oblečky na pole dance, ale i pití, tyčinky a doplňky

Na lekce můžete chodit i jednorázově, za 250,- a s tím také platí akce, že pokud jste u nás ještě nikdy nebyli a přijdete ve dvou s kamarádkou (či kamarádem :) ), zaplatíte 250,- dohromady.

Každá kurzistka na září dostane papírovou permanentku, od října pak budete mít svou vlastní kartičku s čárovým kódem, kterou se budete prokazovat na recepci.

Od září bude možné využívat na VYBRANÉ lekce MULTISPORT a ACTIVE PASS (Sodexo). Více informací se dozvíte na konci srpna.

Neomezenou permanentku na září je možné zakoupit přes email info@destinypoledance.cz nebo na našem facebooku Pole dance studio Destiny. Po jejím zakoupení si můžete rezervovat lekce v systému. Dokud nebude permanentka uhrazena, rezervace vám nebudou umožněny!

Při koupi do 17. 8. je zaváděcí cena permanentky 1300,-

Při koupi do 31. 8. je standardní cena permanentky 1500-

Těšíme se na nové začátky!