Destiny v mediích

The Naked Truth – Odhalená pravda

Majitelka studia Destiny, Tereza Seidlová, se podílela jako asistent choreografie na divadelní hře The Naked Truth, za kterou stojí StageArt pod taktovkou Petra Halberstadta a Radima Fialy! TNT alias Odhalená Pravda si rychle získala oblibu v Brně a v Praze, divadelní představení jsou neustále vyprodaná. Tereza trénovala herečky několik týdnů přímo ve studiu Destiny a následně pomáhala s tvorbou celých choreografií.

Metro - The Naked Truth v Destiny

Fotogalerie ze zkoušek na webu StageArt.

Přečtěte si, o čem TNT pojednává na webu StyleNew.

Jedna z recenzí po odehrání brněnské premiéry na Eurozpravy.cz.

Spolupráce se Cinestar Praha

Naše lektorky dělají pravidelné show na Dámských jízdách pro Cinestar multikino Černý Most a Anděl.

Destiny v Cinestar

TV Barrandov – reportáž o Chair Dance

 

StarDance a Ondřej Bank v Destiny

Dneska jsme se ocitli tady, v tělocvičně s tyčema, a jelikož jsem nějak slíbil, že zatančím u tyče, když se dostanu do sedmýho kola, takže jsme si tady dali takovej trénink.

Ondřej Bank pro StarDance

Ondřej Bank v Destiny

Video můžetee shlédnout na facebooku StarDance.

Rozhovor s herečkou a lektorkou Dany Choděrovou pro jenprozeny.cz

Danča Choděrová

Časopis Katka

Tanec u tyče je pěkná dřina

katka

Intim night, TV Barrandov

 

Portál prozeny.cz

Objevte v sobě zase svou ženskost, která vyrazí dech okolí, ale i vám samotným. Hledali jsme pro vás cvičení, které by vám s tím mohlo pomoci. A našli: pole dance neboli tanec u tyče. „Naučí vás hezkému držení těla i zpevní křivky,“ říká lektorka Tereza Seidlová ze studia Destiny. Právě ona pro vás vybrala prvky, které zvládnete po pár lekcích. Některé z nich dokonce můžete trénovat i samy doma. Podívejte se tedy níž a pusťte se do toho!

Screen Shot 2014-09-25 at 7.24.56 AM

Portál jenprozeny.cz

Chcete si zvýšit sebevědomí, skvěle se pobavit a ještě u toho shodit pár kil? Zavrtět si svůdně zadkem, pověsit se na tyči hlavou dolů, prostě si zablbnout?

Screen Shot 2014-09-25 at 7.46.05 AM

 

Portál my-zeny.cz

 Tento sport je určen pro všechny z nás! Je jedno jakou fyzičku máte, v začátečnících se vše budete učit krok po kroku. A věřte mi, že závratně rychle stoupne i Vaše sebevědomí! Je to jako probuzení ze zimního spánku, znovunalezení ženskosti v tom pravém slova smyslu. V žádném případě se však nebojte, že jde o něco vulgárního! Na tyči se naučíte eleganci a na vrch se ještě můžete pořádně vyřádit! Pro některé se POLE DANCE dokonce stane stylem života.

Screen Shot 2014-09-25 at 7.49.18 AM

Portál generace21.cz

Tanečnice, lektorka, zakladatelka pražského studia Destiny, žena, která si plní životní sen. Rozhovor o tom, čím vším může tanec být a jak s ním začít.

Screen Shot 2014-09-25 at 7.51.55 AM

Portál xpose.cz

Pole dance je umění. Moderní druh svůdného tance, který dokáže ženám zvednout sebevědomí a zformovat postavu. Pole dance je kombinací prvků baletu, gymnastiky a dokonce i akrobacie. Vyzpovídali jsme pro Vás úspěšnou a přitom skromnou mladou podnikatelku Terezu Seidlovou, která založila taneční studio Destiny, v současné době stále známější pojem ve světě tohoto “slušného tančení u tyče”. Žen toužících začít s touto neobyčejnou taneční disciplínou je čím dál více a na doporučení svých kamarádek se zpravidla obracejí právě na ono “osudové” pole dance studio Destiny.

Screen Shot 2014-09-25 at 7.54.51 AM